Заступник мера, який задекларував іномарку та два катери, за рік заробив 25 тисяч

18 жовтня 2016, 23:46

sot

Новоспечений заступник міського голови Черкас Руслан Сотуленко виявився найбільш оперативним із міських високопоставлених чиновників і вже встиг подати свою електронну декларацію за 2015-й рік, пише Інфоміст.

Так, Сотуленко задекларував земельну ділянку в Геронимівці площею близько тисячі квадратних метрів, оцінивши її в 30 тисяч гривень. Власником землі є дружина Руслана Борисовича. Також в інформації про об’єкти нерухомості Сотуленко вказав приватний будинок в Черкасах, площею у 83 кв.м. Власником будинку є третя особа.

Щодо транспортних засобів, то тут у власності Сотуленка є легковий автомобіль Mini Cooper, придбаний 4 роки тому за 170 тисяч гривень, і два водні засоби, катери UMS та Tracker, на покупку яких нинішній заступник витратив свого часу в сумі 120 тисяч гривень.

2121-1024x481

У розділі “корпоративні права” Сотуленко вказує, що був співласником ТОВ “Торговий дім Росія-Україна”, яке він оцінює в 10250 гривень. У 2015 році він володів підприємством, що займається лісопильним та стругальним виробництвом, навпіл із москвичем Миколою Семеновим. Наразі, згідно з інформацією із ЄДР, Сотуленко не значиться серед засновників товариства.

При цьому за рік 2015-й Сотуленко заробив 25795, тобто трохи більше 2-х тисяч в місяць.

Щодо підприємства “Техбуднагляд”, кінцевим бенефіціаром якого він був ще не так давно, то на період часу, поданому в декларації, Сотуленко ще не входив до числа засновників ПП.

Нагадаємо, до першого листопада цього року всі державні мужі, починаючи від Президента і Прем’єр-міністра України, і закінчуючи начальниками відділів і головами райрад, повинні подати електронні декларації за 2015 рік.

У проекції на Черкащину, це означає, що про свої статки до дедлайну повинні повідомити чиновники категорій “А” і “Б” (голови адміністрацій, їхні заступники, керівники апаратів та очільники структурних підрозділів), посадовці органів місцевого самоврядування (міські голови Черкас і міст обласного значення та їхні заступники, голови обласної та районних рад, заступники міських голів і голови облради, секретар Черкаської міськради), а також судді, прокурори, слідчі, керівники обласних, міських, районних управлінь МВС, ДСНС, СБУ та їхні заступники, військові посадові особи вищого офіцерського складу.

За два тижні до дедлайну в єдиному держреєстрі зареєстровано більше 11 тисяч декларацій, з них рівно 100 подані декларантами з Черкаської області.

Андрей сказав:

Так вот кто пилит нещадно самые большие деревья в Черкассах, и не только деревья

Вгору