Зареєстровано кримінальне провадження за фактом невиплати зарплати “азотівцям”

12 квітня 2017, 17:42

За фактом безпідставної невиплати заробітної плати працівникам ПАТ «АЗОТ» Черкаською  місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні проводится слідчим відділом Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва здійснюється Черкаською місцевою прокуратурою.

На цей час слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин справи, забезпечення прийняття законного і неупередженого процесуального рішення.

Хід розслідування вказаного провадження контролюється керівництвом Черкаської місцевої прокуратури.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області

Вгору