За що нас так кинули: перевізники просять виконком не випускати на маршрути їхніх конкурентів

11 жовтня 2016, 13:46

автобус

Сьогодні на засідання виконавчого комітету прийшли обурені перевізники та їхні працівники, які програли у конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, пише Інфоміст.

На думку підприємців, під час нарахування балів конкурсна комісія не мала враховувати бали за 2015 рік. Члени виконавчого комітету розглянули скарги перевізників Копієвського та Кондакова на рішення щодо визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів.

– Я 16 років забезпечую перевезення на 33 маршруті зі своєю сім’єю. Ми вважаємо, що ми програли несправедливо. У перевізника, що виграв (Чарз-Авто), немає жодної машини. Вони не можуть з нами конкурувати. За що нас так кинули? Я прошу до суду не проводити ніякі дії, – емоційно виступила на засіданні Кондакова.

Жінка також попросила не випускати на маршрути транспорт та персонал перевізників, які, за її словами, безпідставно перемогли у конкурсі. Члени виконкому звернулися до юриста з проханням розтлумачити, як у цьому випадку має діяти виконком.

Він пояснив, що незадоволені перевізники мають право подати скаргу до виконкому, але водночас повноваження виконавчого комітету обмежені. Він не може скасувати результати конкурсу, але може не ввести в дію рішення про визначення переможця.

– Для цього виконавчому комітету необхідні підстави. Однією з яких є подання перевізником недостовірної інформації. Поки немає таких відомостей, не вводити в дію рішення виконавчого комітету немає підстав, – розтлумачив юрист Олександр Мазур.

Зрештою після тривалих дискусій та обговорень члени виконкому підтримали скарги перевізників та натомість зняли з розгляду питання про введення в дію рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Вгору