З місцевих бюджетів виділили майже 3,3 млн грн на ремонт доріг

05 жовтня 2016, 06:33

12739

Задля покращення технічного стану покриття доріг загального користування місцевого значення на сьогодні активно долучаються до співфінансування місцеві бюджети. Службою автодоріг області спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією розроблено відповідний алгоритм дій щодо використання коштів місцевих бюджетів.

За період липень - вересень 2016 року філіями облавтодору активно проводилися роботи з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання доріг загального користування за рахунок коштів з місцевих бюджетів. Так, станом на 27.09.2016 року вартість фактично виконаних робіт становить 3 млн. 263 тис. грн., повідомили у прес-службі САД у Черкаській області.

– Нині за фінансової підтримки органів місцевого самоврядування, за рахунок виділених коштів, роботи на дорогах місцевого значення вже проводяться в Монастирищенському, Золотоніському, Лисянському та Чорнобаївському районах. Переважна більшість районів вже розробили власні програми для залучення та акумулювання коштів. Тож лише спільними зусиллями ми завершимо ремонт усіх проблемних ділянок на дорогах місцевого значення, – наголосив в.о. начальника Служби автодоріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

Вгору