З черкаських тролейбусів вимагають прибрати патріотичну символіку

23 жовтня 2016, 12:19

14666146_1056583217744334_6410918808425540456_n

З черкаських тролейбусів може зникнути вся патріотична символіка. Як повідомив представник громадської ради при КП "Черкасиелектротранс" Валерій Мироненко, керівництво і відділ транспорту в приказному порядку примусило водіїв і малярів негайно прибрати національну символіку.

- Останнім часом в Черкасах побільшало патріотичних тролейбусів, із зображенням національної символіки. Така ініціатива поширюється серед водіїв, які хочуть зробити свій транспорт не тільки зручнішим, але і привабливішим! Мешканці міста високо і схвально оцінюють патріотичну символіку на тролейбусах, особливо в такий нелегкий для країни час... Люди діляться враженнями і кажуть, що коли до зупинки під’їздить такий тролейбус, то ще більше хочеться зайти і проїхатися в ньому, - пише у Фейсбуці Валерії Мироненко і додає, що тепер цю символіку водії будуть змушені прибрати

За словами Валерія Мироненка, таку вимогу керівництво пояснює тим, що символіка псує зовнішній вигляд транспорту.

Ірина сказав:

Яке блюзнірство: символіка ПСУЄ вигляд транспорту! Хто автор цього розпорядження? ЖАХ!

Черкащанка сказав:

Як може патрiотична символiка псувати зовнiшнiй вигляд транспорту”? А, може, керiвництво проти символiки взагалi? Тодi нехай перевiрять погляди цього дивного курiвництва! Якась маячня!

Вгору