Юних черкащан запрошують долучитися до мистецької акції про Шевченка

11 квітня 2017, 18:43

В Україні стартував прийом заявок на Всеукраїнську мистецьку акцію для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко – Мій світ». Його проводять з метою об’єднати талановитих дітей з усієї України. У Черкасах роботи прийматимуть до 12 травня, пише "ГромЧЕ".

Таку мистецьку акцію проводять уже вчетверте. Спершу у 2013 році її провели напередодні 200-ліття з Дня народження Тараса Шевченка. Переможців акції нагороджували особливим подарунками.

Для переможців акції-2016 проходили майстер-класи з виготовлення рукописних книг, книжкової ілюстрації, фотографії, художньої декламації. Переможці в номінаціях «каліграфія»та «образотворче мистецтво» створили  авторські книжки «Кобзар» ручної роботи. Опісля ці роботи потрапили до кращих книжкових колекцій України, Литви, Польщі, Азербайджану та ін.

Цього року мистецька акція  проводитиметься у двох секціях: «Мій Шевченко» та «Мій світ». Переможці визначатимуться в обох номінаціях.

Секція «Мій Шевченко» містить 4 номінації:

– композиційне арт-фото (Шевченківські місця; пам’ятники Т. Шевченкові; міста та села, де побував Шевченко; речі, пов’язані з Шевченком);

- авторська ілюстрація (оригінальна ілюстрація до творів Тараса Шевченка, створена учасником);

– рукописна книга з авторськими ілюстраціямидо творів Тараса Шевченка;

– літературна номінація – авторське есе/оповідання на задану тему «Шевченко – супергерой».

Секція «Мій світ» містить 3 номінації:

– відео (відеоролик про малу батьківщину, її найцікавіші, на думку учасника, місця, споруди, пам’ятки архітектури, природні об’єкти, традиції, страви, визначні особи тощо, пов’язані з рідним місцем).

– фотокнига (книга з авторськими фото та авторськими коментарями до них про малу батьківщину, її найцікавіші, на думку учасника, місця, споруди, пам’ятки архітектури, природні об’єкти, традиції, страви, визначні особи тощо, пов’язані з рідним місцем).

– рукописна книга з авторськими ілюстраціями (ілюстрована історія про малу батьківщину, її найцікавіші, на думку учасника, місця, споруди, пам’ятки архітектури, природні об’єкти, традиції, страви, визначні особи тощо, пов’язані з рідним місцем).

– літературна номінація – авторське есе/оповідання на задану тему:

– для учасників до 13 років: «Який найкращий подарунок ти хотів/хотіла б отримати?»;

– для учасників 13-16 років: «Що впливає на формування твоєї мрії?».

До пакету документів, що додаються до творчих робіт, необхідно подати паспорт до роботи (за зразком) та копію свідоцтва про народження чи паспорта учасника. Роботи можна надсилати до 12 травня 2017 року на адресу: 18008, м. Черкаси, Смілянська, 132, КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

Вгору