Юні силачі з Корсуня-Шевченківського – бронзові призери чемпіонату України з пауерліфтингу

06 квітня 2018, 16:04

Кілька днів тому у м. Коломиї Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Високі результати показали на ньому юні спортсмени з Корсуня-Шевченківського. Команда з 9 осіб привезла шість медалей та кубок бронзових призерів у командному заліку, пише "Черкаський край".

«Золото» чемпіонату здобув у ваговій категорії до 46 кг Денис Кузнецов. Йому присуджена також абсолютна першість. Золотою призеркою у категорії до 47 кг стала Анастасія Захарченко.

Срібну медаль у напруженій конкурентній боротьбі виборов Назарій Циганенко у категорії до 49 кг. Аж два «срібла» мають дівчата: Анастасія Толстая, яка до того ж завоювала абсолютну першість у категорії до 43 кг, та Катерина Ільченко у категорії до 57 кг. Анастасія у свої 13 років виконала норматив кандидата у майстри спорту.

Бронзовою медаллю у категорії до 53 кг нагороджений Арсеній Резніченко.

Менш досвідчені юні спортсмени також увійшли в десятку найсильніших: Дмитро Пилипенко у ваговій категорії до 59 кг посів 5 місце, Володимир Тимощук (до 53 кг) та Юлія Мисько (до 57 кг) — на шостому.

Тренер і директор ДЮСШ Сергій Федоренко відзначив, що школа має давні традиції і добру базу для занять пауерліфтингом, завдяки чому юні силачі і демонструють результати загальноукраїнського рівня. Він також подякував народному депутату України Геннадію Бобову за фінансування цієї поїздки на чемпіонат України.