Якщо буде потрібно, ми виводитимемо людей, – черкаські активісти продовжують виступати проти Лютого

14 листопада 2016, 16:35
15045738_1086558074794293_398421220_n

Фото: Про все

Черкаські громадські організації й надалі збираються боротися проти призначення на посаду начальника ГУ Нацполіції в Черкаській області Валерія Лютого. А також сподіваюся, що позитивні результати принесе і їхня зустріч із керівництвом Нацполіції, попри те, що сьогодні голова Нацполіції Хатієя Деканоідзе написала заяву на звільнення.

Про це активісти розповіли сьогодні на прес-конференції.

Вони детально переповіли результати їхньої зустрічі в п'ятницю з керівництвом Нацполіції. Як розповів керівник ГО “Автомайдан-Черкаси” Сергій Яковенко, тоді активісти перед собою ставили два пункти:

- Скасувати наказ про призначення начальником ГУ Нацполіції області Валерія Лютого. Також ми вимагали, щоб підбір кандидатур на цю посаду відбувався шляхом відкритого конкурсу за участю громадськості, або хоча б, щоб кандидатури виставляли на громадське обговорення. Адже поліція без підтримки громадськості мало що може зробити, - зауважив Яковенко. - Також була гаряча дискусія з приводу того, чого ми не сприймаємо Лютого. Нас намагалися умовити, що це непогана кандидатура і що призначати більше немає кого. Але ми чітко відстоювали свою позицію. В результаті нас почули і сказали, що через невеликий період часу приймуть рішення.

Скільки часу активістам потрібно чекати на відповідь, цього у Нацполіції не уточнили. Але зустріччю черкащани лишились задоволені, навіть попри сьогоднішню інформацію про те, що очільниця Нацполіції Хатія Деканоїдзе написала заяву на звільнення. Сподіваються на її заступників, які також були присутні на зустрічі.

- Та в будь-кому випадку просто так ми це питання не залишимо, - наголосив голова черкаського обласного осередку ЦК “Азов” Дмитро Кухарчук. – Якщо все-таки будуть якісь намагання поставити Валерія Лютого начальником поліції в області, ми продовжуватимемо відстоювати свою позицію різними методами. Якщо буде потрібно виводитимемо людей, збиратимемо всю область. І тоді їм не буде куди подітись.

Активісти кажуть, що на зустріч із керівництвом Нацполіції також запрошували також і самого Валерія Лютого, але він не з’явився.

Вгору