У прокуратурі розповіли, як заступник Овчаренка перевіряв психлікарню

18 листопада 2016, 16:12

dsc_0010

17 листопада заступник прокурора Черкаської області Олександр Мироненко відвідав комунальний заклад «Черкаська обласна психіатрична лікарня», який надає психіатричну допомогу ІІІ рівня із звичайним типом нагляду.

Заступник прокурора області перевірив дотримання конституційних прав громадян під час надання їм психіатричної допомоги у медичному закладі, у тому числі забезпечення режимних вимог, належного медико-санітарного, матеріально-побутового забезпечення, а також умов тримання і лікування у примусовому порядку.

dsc_0007

Також Олександр Мироненко під час візиту поспілкувався з громадянами, які перебувають на примусовому лікуванні, щодо умов їх утримання та лікування, оглянув відділення, які розташовані на території лікарні, їдальні та інші приміщення вказаного медичного закладу.

dsc_0019

За результатами відвідування КЗ «Черкаська обласна психіатрична лікарня» виявлено ряд порушень вимог чинного законодавства, на усунення яких за ініціативою заступника прокурора області Смілянською місцевою прокуратурою внесено акт прокурорського реагування, який перебуває на розгляді.

dsc_0035
За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору