Черкащанам дали поради, як вберегтися від грипу (відео)

10 жовтня 2017, 16:51

Міністерство охорони здоров’я прогнозує циркуляцію на території України нових штамів грипу. Загрозу як завжди становитимуть віруси – А та В. Однак щороку інфекція мутує, інформує ЧСН.

Із сезоном похолодання почастішали випадки ГРВІ. Грип лікується здебільшого амбулаторно, однак медики наголошують: недбале ставлення людей до свого здоров’я може призвести до негативних наслідків.

У 18-річної Ксенії минулого четверга різко підвищилась температура, почала боліти голова й горло, дівчина навіть втратила голос. З такими симптомами студентка продовжувала ходити на заняття. Однак, вже на вихідних вона потрапила до лікарні з діагнозом ларинготрахеобронхіт. Нині ускладнення лікують крапельницями.

Якщо висока температура тримається декілька днів, медики радять звертатися до лікаря, аби уникнути ускладнень. За словами медиків, у групі ризику – люди, які страждають від серцево- судинних захворювань, вагітні та люди похилого віку.

Вберегтися від інфекції можна за допомогою вакцинації. Обов’язково дотримуйтесь основних правил профілактики захворювань.

Детальніше - в сюжеті.

Вгору