“Я заявляю про конфлікт інтересів”, – керівництво Черкас відмовилось підтримувати скандальний проект про преміювання

25 жовтня 2016, 11:40

32210a0b2afe14fe219644cddb5a94f5

Міський голова Анатолій Бондаренко та секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький заявили про конфлікт інтересів та відмовилися брати участь в голосуванні за скандальний проект рішення стосовно стимулюючих виплат для чиновників. Згідно проекту рішення, працівникам апарату міської ради та виконавчого комітету, його відділів, управлінь, служб та групи робітників, які не стосуються апарату, встановлюються граничні розміри премій.

Про це вони заявили щойно під час засідання сесії міської ради.

-  Я заявляю про конфлікт інтересів. Брати участь у голосуванні за цей проект рішення і підтримувати його я не буду. Сьогодні потрібно преміювати простих працівників. Сьогодні є великий брак кадрів у міськвиконкомі. За 4 тисячі гривень я не можу знайти професійних кадрів. Так далі представники департаментів жити не можуть. Я просив би не брати під одну гребінку міського голову і працівників, я не хочу, щоб люди ставали заручниками якихось політичних ігор. Але зверніть увагу і на те, що міський голова за 10 тис. грн зарплати також не може виконувати свою роботу, адже лише на відрядження до Києва, за кордон, мені потрібно витрачати удвічі більше коштів, - заявив очільник міста Анатолій Бондаренко.

Підтримав його позицію і секретар міськради Олександр Радуцький.

Депутат міськради від ВО "Свобода" Ярослав Нищик заявив, що їхня фракція готова підтримати цей проект рішення у тому випадку, якщо буде внесено зміни щодо відсотків преміювання. Зокрема, якщо премія усіх становитиме 300%.

Суперечливим назвав проект рішення депутат від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Павло Карась.

- Цей проект дуже суперечливий. Він був би логічний, якби в Черкасах провели зміну структур виконавчих органів, затвердили новий штатний розпис, призначили нових працівників. Я погоджуюсь, що частині працівників апарату потрібно підвищити розмір зарплати. Адже зарплата начальника відділу у розмірі 1800 грн не відповідає реаліям життя. Але є безліч працівників, які працюють просто так, і їх роботу проконтроолювати неможливо. Є десятки працівників, які просто "відбувають номер".  Я би зрозумів цей проект рішення, якби він давав можливість головному розпоряднику коштів, безпосередньому керівнику, відмітити досягнення праці якогось працівника, який цього заслуговує.  Якщо на якомусь працівнику тримається певна служба, а таке зустрічається досить часто, ця людина дійсно могла б отримати премію у розмірі 300%. Якщо хтось працює недостатньо, то він мав би отримати лише 10%. Я вважаю, що з цього проекту потрібно виключити керівництво міста: міського голову, його заступників та секретаря міськради. Їм повинна щороку встановлюватися персональна премія за результатами їхньої роботи, - наголосив депутат.

Черкащанин сказав:

Не розмір премії собі треба змінювати, а думати як простому народу зарплати та пенсії підвищувати. Це гроші народу, народні податки. Тому у народа треба спитати, чи згоден він на підвищення зарплати міськраді і в яких розмірах. Половину взагалі треба вигнати, та за рахунок звільнених підняти зарплати. Гнати треба і деяких керівників та їх заступників. Дядченка наприклад та інших.

Вгору