Я – залізяка: 10 незабутніх цитат мера Бондаренка

17 листопада 2016, 09:58
img_1292-424x317

Фото: Про все

Рівно рік тому, 17 листопада, міським головою Черкас став Анатолій Бондаренко.  До річниці роботи Анатолія Васильовича у якості очільника міста "Про все" зібрало найяскравіші висловлювання мера, які радували, дивували, а інколи й шокували черкащан. 

"Я - Толя-металіст завдяки своєму залізному характеру. Да, я - залізяка".

Після дебатів між тодішніми ще кандидатами на посаду міського голови  Сергієм Одаричем та Анатолієм Бондаренком ці слова ще довго цитували і ЗМІ, і користувачі соціальних мереж. Саме словами "Я - залізяка" і запам'яталися дебати. Переглянути дебати можна - тут (відомий вислів з 18:50).

 

"Після дебатів моя донька сказала дружині: «Сергій Одарич також проголосує за нашого тата».  І я зрозумів, що я переможу. Я точно це знав".

Так міський голова говорив уже після дебатів в одному з перших своїх інтерв'ю виданню "Про все". Детальніше - тут.

 

"Горілку п’ю, як і всі інші люди. 2-3 рази на рік може. Віскі трошки частіше. Улюбленого напою не маю. Із алкоголем я не “на ти”. І я не палю".

Про свої алкогольні вподобання міський голова Черкас розповідав також в одному з інтерв’ю. Детальніше – тут.

 

"Народне віче повинно буде визначитися, чи має міський голова довіру. У разі невиконання програми я готовий написати заяву і піти з посади".

Таку гучну заяву Анатолій Бондаренко озвучив на одній із своїх перших прес-конференцій, під час якої розповідав про перші кроки на посаді міського голови. Детальніше - тут.

 

"Ніяких посад тут ніхто не отримає, ніякого шантажу не буде, або я їх усіх дружньо порозпускаю, бо далі я це терпіти не збираюся… Цього хамства, шантажу, торгівлі бізнесом..."

Таке говорив мер під час обрання виконавчого комітету та секретаря міської ради. Тоді депутати не могли порозумітися щодо висунутих кандидатур. Детальніше - тут.

 

"Якщо ще хтось сюди хоч раз занесе гроб, то я сам його в тому гробу винесу".

Ці слова міський голова сказав під час засідання виконавчого комітету, коли приміщення освячував священник. За день до того невдоволені підприємці приносили до міськради гроб. Детальніше – тут.

 

"Владу можна любити, або не любити, а от поважати (владу –  ред.) ми їх змусимо".

Висловлювання стосується також тих осіб, які принесли гроб до міської ради. Детальніше - тут.

 

"Чи знайду я хоч один чистий смітник? Завтра свято. Вулиця Амброса – міське звалище. Людина загинула за незалежність. Два місяці ви не можете там порівняти бордюри і переробити ділянку. Як порізали місяць тому, так і покинули. Я все записав: починаючи від табличок на зупинках і закінчуючи департаментом архітектури. Нову вулицю зробили, два перепади знову".

Цими словами мер Черкас дав прочухана комунальникам за безлад в місті перед Днем Незалежності. Детальніше - тут.

 

"Якби потрібно було злітати в Антарктиду, щоб домовитися хоча б про один тролейбус, я б злітав".

Так Анатолій Васильович говорив про домовленості із "Азотом" щодо передачі місту тролейбусів. Детальніше - тут.

 

"Знаєте, я навіть сьогодні погано спав, так переживав через тролейбуси".

Ці слова мера теж стосуються тролейбусів, коли їх вже передавали місту. Детальніше - тут.

 

Поза рейтингом:

"Заяви там, бл**ь, про воровство, бл**ь,чуєш в ОСББ він буде розказувать, бл**ь, тут мені. Бабушки приходили, обібрав там, бл**ь, построїв".

Ці слова міського голови важко назвати висловом, адже спрямовувалися вони не на загал. А сказав таке Бондаренко під час однієї із сесій секретарю міської ради Олександру Радуцькому. Тоді на сесію прийшли активісти й розглядалося питання запровадження ProZorro. Щоправда, мер не врахував, що поруч стояв мікрофон журналістів. Тож слова стали «надбанням громадськості», ще раз продемонструвавши, що мер Бондаренко – така сама людина, як і всі, і ніщо людське йому не чуже. Детальніше - тут.

Вгору