Я – проти рабства, – у Черкасах відбудеться акція щодо протидії торгівлі людьми

12 жовтня 2017, 16:48

18 жовтня до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми благодійна організація «Від серця до серця» запрошує усіх долучитися до акції «#я_проти_рабства». 

Упродовж заходу учасники отримають корисні знання на тему протидії людьми, дізнаються про організації, які допомагають постраждалим, долучаться до тематичної вікторині, за участь у якій отримають призи, та можуть долучитися до художніх майстер-класів.

«Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!» – це ключові тези заходів по протидії торгівлі людьми. Ми не усвідомлюємо цінності свободи дій, руху, вибору роботи, поки не відчуємо обмеження в цьому. Є шокуюча статистика, що нині у рабстві перебуває більше людей, ніж у часи, коли це було узаконено. Тому ми маємо постійно пам’ятати про цю проблему, привертати увагу громадськості та бути інформаційно озброєні», – пояснює Марина Стадник, фахівець БО «Від серця до серця», координатор акції.

Також організатори пропонують долучитися до флешмобу та отримати подарунок. Суть заходу: написати текст у соціальній мережі фейсбук, у якому розповідаєте чому потрібно протидіяти торгівлі людьми чи опублікувати фото із текстом «Я проти рабства», додати до допису хештеги #я_проти_рабства та #від_серця_до_серця. Переможця визначатимуть більшою кількістю уподобань під дописом, триватиме конкурс до 1 грудня.

Захід відбудеться 18 жовтня о 17.00 на 1 поверсі ТРЦ «Любава».

За повідомленням ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця».

Вгору