Я просто працівник поліції і не виконую обов’язки начальника, – Лютий роз’яснив свій теперішній статус

14 листопада 2016, 19:12
Фото: Про все

Фото: Про все

Сьогодні за сприяння Центру допомоги учасників АТО відбулась зустріч нещодавно призначеного начальника ГУ НП в Черкаській області Валерія Лютого з громадськістю та представниками ЗМІ. За надання йому можливості виступити публічно проголосувала Координаційна рада організації. Про це на початку зустрічі зазначив представник Центру Олександр Тимошенко.

- Ми хочемо перейти на цивілізовані відносини. Ми вважаємо, що подібні питання не повинні відбуватися без учасників антитерористичної операції, - озвучив Олександр Тимошенко позицію організації.

У ході спілкування Валерій Лютий визнав, що 4 листопада його дійсно планували представити в якості начальника ГУ НП в Черкаській області, проте в силу тих обставин, що склалися він так і не приступив до виконання обов’язків.

Фото: Про все

Фото: Про все

Наразі, за словами Лютого, він перебуває в статусі звичайного співробітника поліції і посадові обов’язки начальника ГУ НП не виконує.

-  Наказ про призначення є, але я не виконую обов'язки начальника обласної поліції. Мене не представили перед особовим складом та територіальною громадою. У мене статус просто працівника поліції, - зауважив він.

Разом з тим він зазначив, що у якому б статусі і на якій би посаді він не був, він не має намірів подавати у відставку і виконуватиме свої обов’язки там, де вирішить керівництво МВС.

Крім того поліцейський зазначив, що на сьогодні він вже провів низку зустрічей з представниками окремих громадських організацій Черкас.

- Я висловив їм свою думку по ситуації. Вони мене вислухали. Яка буде відповідь -мені невідомо, - зазначив Валерій Лютий.

Вгору