Я грошей не брав, – інспектор Черкасирибоохорони відкидає звинувачення у хабарництві

28 листопада 2016, 18:57
15226443_1102568103193290_195034301_n

Фото: Про все

Інспектор Черкасирибоохорони, якого минулого тижня затримали на хабарі, говорить, що його підставили і що грошей він не брав. Сьогодні на прес-конференції інспектор  Максим Жуков розповів свою версію ситуації.

За словам Максима Жукова, увечері 23 листопада він з приятелем їхав дивитися футбол. У цей час йому потелефонував сусід і сказав, що має до нього розмову. Чоловіки домовилися про зустріч. Розмовляли в автівці.

15218708_1102567443193356_5911357_n

Фото: Про все

- Під час розмови був присутній ще один рибак. І вони почали говорити мені про якісь ятері, щоб я їх повернув, і натякали на якийсь хабар. Як я потім довідався, чоловік, який домовлявся про зустріч, - кум начальника рибоохорони, - розповідає інспектор. – Я грошей не брав.

Ці ятері були вилучені під час однієї з інспекцій. І їх, начебто, просили повернути назад.

Максим Жуков припускає, що за цією історією стоїть керівництво рибоохорони.

Про те, що інспектора підставили говорить і його адвокат Андрій Вовк. Правозахисник зазначає, що і клопотання, і підозра у цій справі були вручені зі значним запізненням.

- На даний час належних і достатніх доказів у матеріалах справи немає.  Поки що я бачу, що має місце провокація хабара, але його отримання не було. Нам говорять, що є відео із передачі коштів, але ми його й досі не бачили. Справа не тримається купи,  - зауважує адвокат.

Він припускає, що справа проти його клієнта була організована в останній момент і додає, що в ній більше запитань, ніж відповідей.

Несправедливим затримання інспектора називає і «Автомайдан». Вони характеризують Максима Жукова, як відповідального інспектора.

- Він, напевно, єдина людина у цій структурі, яка чесно виконувала свої обв'язки. Він активно співпрацював з нашою організацією, ми разом ловили браконьєрів, - говорить керівник черкаського "Автомайдану" Сергій Яковенко.

Наразі Максим Жуков перебуває під домашній арештом у нічний час.

Нагадаємо, як повідомляла прокутаратура, інспектор Черкасирибоохорони попався на хабарі в 5 тисяч доларів.

Вгору