Визначено кращий ескізний проект пам’ятного знаку учасникам АТО у Шполі

01 грудня 2017, 14:02

На початку вересня всім жителям Шполянської громади запропонували взяти участь у створенні ескізу пам’ятника місцевого значення учасникам АТО в східних областях України як меморіалізацію сучасних доленосних подій новітньої історії України та зображення символу віри у краще майбутнє.

Конкурсний проект має розповісти і донести сучасним та майбутнім поколінням історію про подвиг, нагадувати нащадкам про силу, волю та гідність українського народу, який готовий до рішучих дій для збереження демократії, незалежності та територіальної цілісності держави.

Відкритий конкурс тривав близько чотирьох місяців. За цей час надійшли пропозиції від кількох авторів: місцевого художника, Ярослава Андрійченка, та учениці міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Олександри Саванчук.

Конкурсна комісія з визначення кращого проекту пам’ятного знаку місцевого значення учасникам АТО у східних областях України, яка діє при Шполянській міській раді, мала до середини листопада визначитись із переможцем конкурсу. Згодом, члени комісії, аби заручитись думкою громади, вирішили подані ескізні проекти винести на громадське обговорення, яке тривало ще два тижні.

23 листопада, під час роботи конкурсної комісії, присутні визначились із кращим ескізним проектом від автора Олександри Саванчук і запропонували саме його винести на розгляд з подальшим затвердженням на засідання виконавчого комітету міської ради.

На засіданні виконкому Шполянської міської ради, який відбувся 29 листопада, всі його члени підтримали рішення комісії із визначення кращого проекту пам’ятного знаку героям АТО, внесли доповнення та остаточно затвердили проект майбутнього меморіалу. Також члени виконкому запропонували обговорити проект ескізу на громадському обговоренні, яке триватиме ще протягом двох тижнів.

Відтак, кожен бажаючий житель громади матиме змогу ознайомитись із ескізом майбутнього пам’ятного знака учасникам АТО і внести свої корективи чи пропозиції до проекту.

Щоб ознайомитись з ескізом шполян просять звертатися за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 59, каб. № 9 (приміщення Шполянської міської ради).

За повідомленням Шполянської міської ради.

Вгору