Встановлено суми штрафів за порушення правил полювання та нищення тварин

13 серпня 2017, 16:42

Для протидії діяльності браконьєрів на території Черкаської області створено оперативні групи з представників Держекоінспекції, Держлісгоспу та Нацполіції, які будуть здійснювати природоохоронні рейди на території області, інформує vikka.ua.

Державна екологічна інспекція у Черкаській області попереджає, що за порушення правил використання об'єктів тваринного світу відповідно до ст. 85 Адміністативного кодексу України передбачено відповідальність.

Суттєві штрафи накладатимуться на тих, хто у незаконний спосіб полюватиме або нищитиме тварин. Зокрема - за лося винуватець викладе з власного гаманця 80 тисяч гривень, за кабана - 40 тисяч, а за бобра 10 тисяч гривень. За кожного незаконно здобутого або знищеного пернатого сума штрафів варіюється від 1 до 4 тисяч гривень.

Порушення правил полювання, яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування – тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від 102 грн до 1020 грн. і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від 510 до 1530 грн.

Повторне порушення правил полювання чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1020 до 2040 грн з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої або позбавлення права полювання на строк до трьох років з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої і на посадових осіб – від 1530 грн до 2550 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої.

Вгору