Волонтери зі Шполи відвезли допомогу бійцям у зону АТО

11 жовтня 2017, 17:00

Минулого тижня консультант з питань волонтерського руху у м. Шпола, Сергій Кепша разом із ветеранами бойових дій на Сході України, Ігорем Сімоном та Олегом Слободяником, в черговий раз вирушили з волонтерською допомогою до воїнів зі Шполянщини, які проходять службу в зоні АТО.

Провідали і передали допомогу нашим землякам зі Шполи, Сергію Сімону, Володимиру Кульбачному, що служать на шахті «Бутівка» та іншим солдатам, які тримають оборону на передовій у Пісках.

Також шполянські волонтери завезли продукти харчування, будівельні матеріали та необхідні речі бійцям 26-ї окремої бригади в район Попасної на кордоні Донецької та Луганської областей.
Як зазначив консультант з питань волонтерського руху м. Шполи Сергій Кепша, аби в черговий раз хлопці відчули тепло та турботу від земляків, на передову везуть переважно те, що просять бійці. Це переважно городина – картопля, цибуля, морква, інші продукти харчування, які принесли люди.

- Цього разу ми також передали солдатам шини і запчастини для бензопил і будівельні матеріали, - сказав Сергій Михайлович.
Слід відмітити, що у місті досить активний волонтерський рух, окрім підприємств, установ, сільських господарств допомагають й самі шполяни. Не стоїть осторонь й колектив Шполянської міської ради.

За надання всебічної допомоги та підтримку учасників АТО, волонтери дякують: міському голові Сергію Кравченку, директору Агрофірми «Вись» Василю Варенику, Групі компаній «ЛНЗ», директору СТОВ «Першотравневе» Віктору Степовому, керівнику ТОВ «Фінансова компанія ВІВА КАПІТАЛ» Вадиму Логінову, ПП Рябокінь А.І., ПП Сторчак М.П., приватному підприємцю Богдану Пхакадзе, жительці вулиці Ломоносова Валентині Пінчук та жительці вулиці Степана Бена Олені Килимистій, голові вуличного комітету вулиці Дар’ївської Василю Білецькому, шполянці Людмилі Василик.

За повідомленням Шполянської міської ради.

 

Вгору