Військовослужбовця судитимуть за збут боєприпасів та психотропних речовин

05 жовтня 2016, 15:10

злочинець

Військова прокуратура Черкаського гарнізону направила до суду справу щодо військовослужбовця-контрактника Збройних Сил України за продаж психотропних речовин та боєприпасів.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

За інформацією прес-служби, двоє його співслужбовців засуджені до 1,5 року тримання в дисциплінарному батальйоні та штрафу в розмірі 20 400 гривень.

Третього військовослужбовця, який окрім збуту боєприпасів, ще й систематично продавав психотропну речовину – «амфетамін» та зберігав наркотичну речовину «канабіс», судитимуть за ч.2 ст.28, ч.1 ст.263, ч.2 ст.307 (збут боєприпасів, вчинений повторно, за попередньою змовою групою осіб без передбаченого законом дозволу, незаконне зберігання наркотичного засобу і психотропної речовини, та незаконний збут психотропної речовини, вчинений повторно) КК України.

Нагадаємо, троє військовослужбовців реалізували цивільним особам понад 10 тисяч патронів та три гранатомети. У ході обшуків у них вилучені кошти в сумі 4500 доларів отримані за збут вказаних боєприпасів та самі боєприпаси.

Також, за місцем проживання одного з військовослужбовців виявлено та вилучено наркотичний засіб «канабіс», а в ході досудового розслідування ще й доведено систематичний збут військовослужбовцем психотропної речовини «амфетамін».

Вгору