Відомий видавець розповіла черкащанам, як обрати цікаву книгу для себе

09 жовтня 2016, 17:02

734

Як не загубитися у сучасному різнобарв’ї літератури і обрати справді цікаву книгу, черкащани дізнавалися під час лекції Світлани Скляр — видавця, менеджера книжкової індустрії, а також людини, зусиллями якої в Україні з’являються нові видання. Пані Світлана, редактор видавництва «Vivat» та екс-головний редактор КСД,  завітала до нашого міста у рамках проекту «Мозковий штурм», інформує "Вичерпно". 

Голова ГО «Книжковий маестро» Людмила Фіть, яка уже попередньо  відвідувала лекції редактора, зазначила, що Черкасам було б цікаво послухати історії від людини, яка знає усі плюси і мінуси книжкової індустрії:

«На мою думку, Світлана Скляр — це людина, яка знається на сучасній літературі, на тенденціях. Я вже чула її лекції, у неї є багато історій про Жадана, Шкляра, про тих письменників, яких ми любимо і знаємо. Я впевненна, що лекції, які привезла редактор, будуть дуже цікавими черкащанам».

На вечірній зустрічі, під час лекції «Що читати: як обрати книжку для себе», пані Світлана, порадила, як правильно обрати книжку, щоб не розчаруватися у ній і залишити по її прочитанню лише позитивні враження.Також видавець назвала шляхи, за допомогою яких черкащани можуть обрати найновіші і найкращі книги. Такими орієнтирами можуть бути  поради від відомих людей, рейтинги, які виставляють на своїх інтернет-сторінках літературні сайти, а також премії, якими відзначають кращі книги.Обрати літературне видання для себе можна також за допомогою BookTubers — перегляду відео на «Ютубі», де люди діляться своїми враженнями від прочитаної книги.

Майже у кожного із нас є список улюблених книг, але ми впевненні, що після сьогоднішньої лекції Світлани Скляр цей список точно поповниться парочкою літературних новинок та світових бестселерів.

Вгору