Відомий письменник презентував черкащанам містичний технотрилер

01 листопада 2016, 19:05
Фото: poltavske.tv

Фото: poltavske.tv

Літературний треш у Черкасах. Максим Кідрук презентував новий роман «Зазирни у мої сни». Презентація містичного технотрилеру відбулася незвично – у кінотеатрі, напередодні містичної ночі Гелловіна. У новому трилері Кідрук поєднав динамічне техно та містику, інформує ЧСН.

У залі кінотеатру «Салют» цього вечора зібралося близько сотні черкаських шанувальників українського письменника Макса Кідрука. Нова книга «Зазирни у мої сни» з’явилася на книжкових полицях у вересні і вперше була презентована на щорічному Львівському форумі видавців. Опісля, Макс Кідрук вирушив у всеукраїнський промо-тур з презентацією нового роману.

Організатор заходу та керівник молодіжної організації «Книжковий маестро» Людмила Фіть зауважує: цю зустріч намагалися зробити оригінальною, аби Кідрук залишив у пам’яті саме черкаську презентацію книги.

Окрім презентації книги, Максим Кідрук розповів черкасцям про ДНК, сни, життя та смерть. Письменник намагається аргументувати власне бачення творчості крізь призму науки. Потому гості презентації мали можливість придбати нові книги письменника. Черкаська публіка в захваті від нестардатності автора, кажуть, Кідрук – єдиний письменник, який настільки незвичайно пише.

Нагадаємо, що Макс Кідрук раніше презентував свої видання у Черкасах – це українські технотрилери «Бот», «Твердиня» та інші романи. Окрім того, автор проводив для черкасців лекції науково-популярного проекту «Квантум».

Вгору