Відібрані коштовності і прострелена нога, – стали відомі подробиці викрадення “Лексуса” під Черкасами

29 листопада 2016, 13:59

9a783e_24upy6_2orl_go_b4_729x547

Розбій серед білого дня трапився в селі Благодатному (колишня Чапаєвка) 24 листопада, в минулий четвер рівно опівдні. Четверо чоловіків у масках перелізли через огорожу й опинилися в дворі досить заможного будинку, що під лісом біля кооперативу "Труд", пише Черкаський край.

Без перешкод зайшли в будинок, двері якого не були замкненими, бо в цей час дома на місці перебували господарі: 75-річний Борис Михайлович та його 71-річна дружина Тамара Миколаївна, а також прислуга. Нальотчики їх відразу зв’язали та почали вимагати гроші. Били й погрожували, а господарю навіть прострелили ногу з пістолета. Нишпорили по будинку. Знайшли й забрали 13 найменувань золотих виробів, 20 тисяч доларів і 10 тисяч гривень. Також знайшли ключі від автомобіля "Лексус", вигнали його з гаража та в невідомому напрямку поїхали з двору.

Полонені в зв’язаному стані перебували від полудня й до вечора, аж до 18-ої години, поки господарю якось все-таки вдалося на кухні дістатися до ножа й перерізати пластикові хомути. Він зателефонував у Золотоніський відділ поліції й повідомив про пригоду, звідки прибула опергрупа за викликом.

Як розповіли в Золотоніському міськрайвідділі поліції, за почерком грабіжників — діяли "професіонали" в рукавичках, не залишаючи відбитків пальців. Стріляли з бойового пістолета ПМ з глушником — це визначили по кулі, яка закотилась за радіатор батареї опалення. За фактом пригоди з пограбуванням порушено кримінальну справу за ст.187 ч.4 Кримінального Кодексу України. Підняті по тривозі оперативники й слідчі працювали без вихідних, проводилось відпрацювання села Благодатного. Пошуки грабіжників тривають і досі, ведеться слідство.

Вгору