Весільна лихоманка: де у Черкасах можна одружитися за добу

18 квітня 2017, 17:23

У Черкасах Міністерством юстиції України запроваджено пілотний проект "Шлюб за добу". Місцезнаходження організатора державної реєстрації шлюбу: вул.Смілянська, 78. Про це інформує "ВІККА" із посиланням на сторінку начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Нони Корж у Facebook.

- Якщо Ви бажаєте зареєструвати свій шлюб, не чекаючи місячного терміну, за обраними Вами місцем та визначені Вами строки, звертайтеся (незалежно від місця проживання) до організатора державної реєстрації шлюбу у місті Черкаси – комунального підприємства "Центральний стадіон", контактні телефони: (0472) 37-14-68, 45-21-93, – пише Корж.

Вона також опублікувала перелік документів, необхідних для державної реєстрації шлюбу:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

2. У разі, якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо). Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Вгору