В Уманському районі автодорожники ліквідували наслідки негоди

21 квітня 2017, 17:34

В Уманському районі на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса автодорожники ліквідували наслідки негоди і снігопаду та забезпечили безпечний проїзд автотранспорту дорогою 20 та 21 квітня, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

За даними філії «Уманська ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор», з ранку 20 квітня до 21 квітня, на автодорозі М-05 Київ-Одеса працювали 5 піскорозкидувачів з відвалами, 1 трактор та 2 навантажувачі. Вранці 21 квітня на очищення автодороги виїхали вже 7 піскорозкидувачів з відвалами та 1 трактор. 20 квітня на автодорогах Уманщини було використано 35 тонн протиожеледної суміші для недопущення ожеледиці. Наразі роботи з ліквідації наслідків негоди та снігопаду тривають.

Окрім того, очищення автодороги М-05 Київ-Одеса від снігу та обробка протиожеледною сумішшю проходила і на території Кіровоградської області.
Станом ранок 21 квітня проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

 

Вгору