В Умані проводять планові роботи на насосній станції

17 травня 2017, 12:18

З 10 по 20 травня 2017 року, триває планова очистка резервуарів чистої води в КП "Уманьводоканал", пише "04744.info".

- Згідно з технологічним регламентом, один раз на два роки проводиться чистка резервуара чистої води на насосній станції четвертого підйому в с. Родниківка, - повідомляє прес-служба КП "Уманьводоканал".

Саме сюди, перш ніж потрапити до будинків жителів міста Умань, надходить вода, піднята з р. Рось, м. Біла Церква. 10 травня працівники КП "Уманьводоканал" розпочали планові роботи.

Процес очищення досить складний і передбачає кілька етапів. Спочатку звільняється резервуар від води шляхом перекачки в інші резервуари, потім очищається дно від осаду і мулу та промиваються стіни та стеля резервуару. Коли резервуар очищений, приступають до наступного етапу – обов'язковій дезінфекції гіпохлоритом натрію.

Після цього резервуар промивається водою і проходить гідровипробування. Після закінчення цих дій в резервуар набирається вода, і він закривається. Фахівці лабораторії КП "Уманьводоканал" відбирають проби води для проведення хіміко-бактеріологічних аналізів. Якщо результати задовільні через 48 годин резервуар чистої води вводиться в експлуатацію.

Споживачі на період промивки не відчувають ніяких незручностей, оскільки обсяги води, що постачається не знижується. На насосній станції четвертого підйому с. Родниківка чотири резервуари по 10 тис. куб. м кожний.

Вгору