Це не наша компетенція, – в ОДА відповіли мітингувальникам про призначення Лютого

03 листопада 2016, 12:56
14962269_153006585166390_802789360_n

Фото: Про все

З мітингувальниками, які прийшли до облдержадміністрації, зустрівся перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. Він зазначив, що обласна влада не має компетенції впливати на призначення керівників правоохоронних органів.

- Щодо тих прав і повноважень, які на сьогодні має облдержадміністрація, то на жаль, в частині призначення керівників правоохоронних органів ми не маємо права погодження чи не погодження, - розтлумачив активістам Віталій Коваль.

Він також зазначив, що голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко наразі перебуває у відрядженні в Києві, тому зустрітися з мітингувальниками не може.

- Думаю, зустріч буде можлива, коли він повернеться з відрядження, а це буде завтра, - уточнив Коваль.

Водночас активісти звернулися до Коваля, аби той особисто повідомив Ткаченку позицію громадськості.

- Щоб він, перебуваючи в Києві, доніс нашу думку у владних кабінетах, - сказав керівник ГО "Автомайдан-Черкаси" Сергій Яковенко. – Бо ми виступаємо категорично проти призначення Лютого на посаду начальника ГУ Нацполіції в області. Крім того, до нас дійшла інформація, що Юрій Ткаченко втручався у процес призначення у плані того, що він замовляв слово проти того кандидата, якого підтримувала громада. Йдеться про Вадима Лісничука. Тепер його відправили в Харків, а нам прислали харківського «сєпара». Тобто, зробили все навпаки.

На це Віталій Коваль зауважив, що про позицію громадськості губернатор знав ще вчора.

- І, перебуваючи в адміністрації Президента, він донесе цю позицію, - запевнив перший заступник.

Нагадаємо, у Черкасах вимагають не призначати начальником ГУ Нацполіції у Черкаській області Валерія Лютого.

Вгору