В ОДА повідомили, скільки грошей пішло на субсидії черкащанам цього року

31 жовтня 2016, 12:14

subsyd_1429617968_613x374.70704225352_3_0

250 тисяч сімей на Черкащині отримують субсидію. Це на 136 тисяч більше, ніж торік. Про це на нараді в Черкаській ОДА розповів директор департаменту соцзахисту населення Руслан Чикало.

- Сума нарахувань субсидій за 9 місяців поточного року склала 1 мільярд 952 мільйони гривень, - зауважив чиновник.

За його словами, кількість звернень від черкащан на оформлення субсидій зросла від початку опалювального сезону, напливу ж громадян очікують у листопаді-грудні. Водночас на нараді повідомили і про райони та міста області, в яких вже завершили процес призначення субсидій.

- Це Золотоноша, Канів, Городищенський, Жашківський, Корсунь-Шевченківському, Монастирищенському, Тальнівському та Чигиринському районах, - уточнив Руслан Чикало.

Натомість в деяких районах показник призначення субсидій значно нижче середньообласного. Причину цього обласні чиновники вбачають в недостатньому кадровому потенціалі структур, які займаються нарахуванням субсидій. Через великий обсяг навантажень працівники часто звільняються. Зокрема, така ситуація відчутна на Звенигородщині, Уманщині, Смілянщині.

- Є випадки, коли люди подають недостовірну інформацію, і їм відмовляють у призначенні субсидій. Але всі ці питання повинні бути обговорені публічно на комісії із запрошенням заявника. Відмова повинна даватися офіційно. Також були випадки, коли люди продали 3-кімнатну квартиру і придбали 2-кімнатну і їм відмовили у субсидії, пославшись на наявність одноразової покупки сумою 50 тисяч гривень. Тому хочу звернути увагу, щоб всі випадки відмов комісії розглядали детальніше та фаховіше, - зауважив Руслан Чикало.

Вгору