сьогодні
Loading...

07:05

В області відшкодували майже 600 тис грн за «теплими» кредитами

12krjeajsdjasdj

Цьогоріч на впровадження енергоефективних заходів з місцевих бюджетів жителям області вже відшкодували 541,1 тис. грн відсоткової ставки за «теплими» кредитами. Ще понад 12 тис. грн повернули трьом ОСББ Черкащини.

Загалом же уповноважені банки від початку року видали черкащанам 2799 «теплих» кредитів на 47,8 млн грн у межах Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаської області. Рішенням обласної ради її дію продовжили й на цей рік. На відшкодування відсоткової ставки за «теплі» кредити з бюджету Черкащини передбачено 300 тис. грн та понад 1,3 млн грн – з місцевих скарбниць, відзначає заступник директора Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Андрій Липкань.

– Від 20 % до 35 % «тіла» кредитів на впровадження енергоефективних заходів та заміну газових котлів громадянам та від 40% до 70% ОСББ компенсують за держаний кошт, а також частина відсоткової ставки з обласного та місцевого бюджетів, – пояснює Андрій Липкань. – Так, нещодавно на дев’ять районів та місто Золотоношу розподілили більше 246 тис. грн субвенції задля часткової компенсації відсоткової ставки за кредитами.

Нагадаємо, кредити на впровадження енергоефективних заходів надають уповноважені банки ПАТ АБ «Укргазбанк», «Державний експортно-імпортний банк України» (Укрексімбанк) та ПАТ «Державний ощадбанк України».

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

 

 

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.