сьогодні

16:39

В області освітні послуги отримують близько 1,5 тисячі дітей-переселенців

750_300_582

Нині в області охоплено освітніми послугами 1454 дітей, які переїхали на Черкащину з АР Крим та східних областей України. Вони одержують освіту в 382 навчальних закладах області. Найбільша ж кількість дітей-переселенців у містах Черкаси, Золотоноша, Умань, Сміла, у Городищенському, Чигиринському, Черкаському районах.

– Для всіх дітей організовано педагогічний та психологічний супровід, – зауважила під час засідання в ОДА заступник начальника управління освіти  інауки Черкаської облдержадміністрації Оксана Сімушіна. – Загалом же управління проводить відповідну роботу щодо охоплення освітою дітей тимчасово переміщених із зони проведення антитерористичної операції. Зауважу, працює «Гаряча лінія» щодо надання консультацій з отримання освіти дітьми-переселенцями.

За словами Оксани Іванівни, спеціалістами обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників розроблено методичні рекомендації працівникам соціально-психологічної служби навчальних закладів та педагогічним працівникам щодо роботи з дітьми-переселенцями та їхніми батьками.

Згідно з рішенням обласної ради від 21.01.2015 бюджетам міст обласного значення передбачено субвенцію з обласного бюджету на харчування дітей означеної категорії, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах на 600 тис. грн.

Зауважимо також, в навчальних закладах області працевлаштовані 70 внутрішньо переміщених осіб.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.