Усі категорійні діти Черкас отримають новорічні подарунки від міської влади

15 грудня 2017, 07:40

Таке рішення ухвалили цього тижня на сесії депутати, проголосувавши за внесення відповідних змін  до міської Програми організації та проведення у м. Черкаси державних та місцевих свят, відзначення визначних історичних подій, інших заходів на 2017-2021 роки.

А саме: виділення додаткового фінансування у розмірі 140 тисяч на придбання майже 2,5 тисяч подарунків для категорійних дітей до Нового року.

Як розповіла директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук, така традиція у нашому місці зберігається вже давно. З нагоди новорічних свят міська влада  щороку організовує для черкаської малечі костюмовані розважальні заходи, вистави, концерти з конкурсами та призами, де обов’язково кожній такій дитині вручається подарунок.

Зокрема, дітям-сиротам, напівсиротам, дітям батьків, позбавлених батьківського піклування, малечі, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків, а також – в АТО, дітям учасників АТО, дітям з інвалідністю та іншим.

– Міська влада й надалі дбатиме про черкаських дітей і робитиме все можливе, аби кожен з категорійних дітлахів, які, можливо, волею долі, дещо недоотримували у своєму житті, почувались щасливими у такі бажані та очікувані новорічні свята. Тож представникам від міської громади, які напередодні висловлювали занепокоєння, що окремі діти лишаться без новорічних солодощів, не варто хвилюватись з цього приводу. Оскільки  вже нині нами здійснюються належні кроки з придбання подарунків для категорійної малечі, – запевнила Лілія Маліщук.

За повідомленням прес-служби Черкаської міськради.

 

Вгору