Усе це дуже дивно, – Осипов прокоментував підозру прокуратури

10 листопада 2016, 12:41
11124796_10203080189204413_99552669_n-424x281

Фото Ігоря Єфімова

Повідомлення прокуратури про підозру у вчиненні кримінального правопорушення для директора черкаського театру Володимира Осипова стала справжньою несподіванкою.

Про це він зазначив у коментарі «Про все». Але детально аналізувати ситуацію поки що не береться, зазначаючи, що спершу сам має достеменно розібратися.

- Бо все це насправді дуже дивно, інформація прокуратури викликає у мене чимало запитань, - зазначив Володимир Осипов.

Повідомлення про підозру, додає Володимир Осипов, він отримав буквально наступного дня після того, як подав заявку на участь у конкурсі на посаду директора черкаського театру. За його словами, прийом завок на посаду закінчується за тиждень.

Такий розвиток подій актор театру Олександр Гуменний називає брудною грою проти Володимира Осипова, як кандидата на конкурсну посаду.

- Бо як ще можна пояснити те, що цей документ з'явився саме зараз, коли офіційно оголошено конкурс? Просто стає гидко від подібних методів, - зауважує Олександр Гуменний. - Буде Осипов директором театру чи хтось інший - це вирішуватиме конкурсна комісія. Але діяти ось так, нишком, - це підло та боягузливо.

Водночас, перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль, у соціальній мережі Фейсбук під новиною прокуратури написав: "Дійсно керівник закладу несе відповідальність. Проте варто знайти й осіб, які безпосередньо могли бути винними у пожежі. І, можливо, серед них опиняться представники колективу (віднедавна - громадські діячі), які досить бурхливо переймаються долею театру, чи коментують хід виконання робіт".

15049612_143653616108518_224820832_n

Скрін сторінки у Фейсбук

Згодом свій коментар Віталій Коваль видалив.

Нагадаємо, напередодні директору театру прокуратурою області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам).

Вгору