Уманські студенти вибороли призові місця на зимовому Чемпіонаті України з велоспорту

26 лютого 2018, 18:02

У Львові закінчився зимовий Чемпіонат України з велоспорту на треку у всіх вікових категоріях, у якому взяли участь 22 команди, пише "Вечірня Умань".

На цих змаганнях наш університет представляли студенти факультету фізичного виховання Віра Борисюк (4 курс), Олександр Шевченко (2 курс) і Максим Мамчик (1 курс заочного відділення).

Наші спортсмени–велосипедисти свій перший у нинішньому році старт здійснилися дуже перспективно. У підсумку Віра Борисюк стала бронзовою чемпіонкою України в командній гонці серед жінок. Олександр Шевченко, який тільки що перейшов у вікову категорію чоловіки-еліта, також показав себе як гідний конкурент, зайнявши 4 місце в командній гонці та 7 місце в груповій. Дві нагороди здобув також Максим Мамчик — перемогу у командному спринті та 2 місце в гонці спринт.