Уманські спортсмени відзначились на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное (фото)

22 серпня 2017, 17:44

У Полтаві завершився командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь 29 команд, що представляли 23 регіони України, повідомляє прес-служба Уманської міської ради.

До складу збірної команди Черкаської області увійшли вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1 та Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності, а саме: студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Ярослав Фріюк, Владислав Карнаух, Наталія Мельник, Микола Чаплоуцький, студент економічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Богдан Жовтюк і Михайло Біленький.

В особистому заліку Владислав Мегесь та Олександр Гарань здобули золоту медаль чемпіонату у заїзді байдарок – двійок на дистанції 500 м, а Юлія Юрійчук здобула бронзову медаль у заїзді байдарок – одиночок на дистанції 500 м.

Команда показала гарні результати, що дозволило у командному заліку Черкаській області посісти 9 місце серед 29 команд.