У Золотоноші відкриються офіційні представництва іспанських виробників

11 листопада 2016, 11:29
memorandum-01-870_650

Фото з сайту zolotonosha.ck.ua.

Золотоноша продовжує проторювати свій “іспанський” шлях розвитку в економічній сфері своєї життєдіяльності. Услід за двома зустрічами із представниками Піренейського півострова на базі нашого міста, а також діловим візитом до Іспанії, нарешті дійшла черга і до офіційних документів, повідомляє Золотоноша.

Учора міський голова Віталій Войцехівський підписав Меморандум про співпрацю із керівником західноєвропейської корпорації Macroo Solution. Група компаній поєднує в собі підприємства найрізноманітнішіх профілів, зокрема виробництво енергозберігаючих елементів живлення та сучасних систем водопостачання. Сама ж іспанська сторона готова на вельми широкий діалог із Золотоношею в економічній сфері. 

memorandum-02-870_650

Фото з сайту zolotonosha.ck.ua.

Поки що співпраця розпочнеться із відкриття офіційних представництв піренейських виробників у нашому місті. З часом мають види навіть на відкриття виробничих потужностей. У стінах Міської ради, в свою чергу, зазначають, що згаданий Меморандум – лише перший крок на шляху до масштабного співробітництва Золотоноші з іспанськими промисловцями.

Вгору