У Золотоноші підготували приємний сюрприз усім поціновувачам гумору

20 квітня 2017, 13:09

Фото: Про все

Золотоніська «Ліга сміху», яка відома вже далеко за межами міста, підготувала глядачам приємний сюрприз. Містяни настільки звикли до гумористичного шоу, що організатори вирішили провести ще один позаплановий виступ команд, які не потрапили до фіналу. Таким чином і глядачам – розвага, і командам – шанс виграти путівку до фінального етапу.

Як розповідає міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, позаплановий етап проведуть в рамках Кубку весни під назвою «Хочу в фінал».

- У півфіналі всі команди були дуже достойні фіналу. Тому ми вирішили дати їм ще один шанс. Тож переможець Кубку весни автоматично потрапляє до фіналу, який буде 28 травня, - говорить Віталій Войцехівський.

Вибороти свій фінальний шанс цього разу спробує п’ять команд -  «Санітарний батальйон” (команда комунальників), «Слуги народу» (депутати й посадовці), «Каламбур» (працівники міськвиконкому), «Дошкулярики» (вихователі дитячих садочків), а також «Міцні горішки» (студентська команда). Кожна з команд спробує переконати журі, що саме вони гідна бути у фіналі.

- Тож у фіналі у нас буде не 4 команди, як планувалося спершу, а 5, - уточнює Віталій Войцехівський.

Свої таланти команди демонструватимуть вже в п’ятницю, 21 квітня у міському Будинку культури.

Нагадаємо, що на першому етапі гумористичного шоу було аж дванадцять команд із місцевих держслужбовців, комунальників, політиків, підприємців, освітян, військових та студентів.

Вгору