У Золотоноші через аварію на високовольтних лініях три багатоповерхівки залишились без світла

23 листопада 2016, 12:34

bez_svitla_9

У Золотоноші три багатоповерхівки та декілька приватних будинків залишилися без енергопостачання. У темряві золотонісці сидять ще відучора.

Як пояснив у коментарі «Про все» начальник управління ЖКГ Золотоніської міської ради Олександр Флоренко, у місті трапилося аварійна ситуація, коли одночасно вибило і основну, і резервну високовольтні лінії.

- Це вперше у місті така ситуація, коли водночас вибило обидві лінії. Спершу поломка трапилася на вулиці Миколаївській, і в темряві опинилося майже півміста. Там все відремонтували і, як тільки подали електропостачання, світло зникло в іншому місці - в районі вулиці Соборної. Під асфальтним перекриттям перегоріли обидві лінії, - говорить Олександр Флоренко. – Зараз без світла лишається декілька будинків приватного сектору та три багатоповерхівки.

15135854_688420787991552_793053280243467717_n

Фото: Олександр Городинець/Фейсбук

На місці поломки працюють аварійні бригади РЕМу, також на допомогу приїхали і фахівці з Черкас. Ліквідувати аварію обіцяють до кінця дня. Водночас до аварійних будинків привезли генератор.

- Мешканці будинків сидять без світла вже майже добу, тому, щоб хоча б трохи допомогти їм, ми встановили генератор. Звісно, будинки обігріти ним не зможемо, але хоча б телефони зарядити золотонісці зможуть, - каже Олександр Флоренко.

Вгору