У Жашкові хочуть створити КП “Енергія росту”

14 квітня 2017, 18:56

12 квітня 2017 року під керівництвом голови районної ради Максима Салія проведено чергову сесію Жашківської районної ради. Народні обранці проголосували за створення комунального підприємства "Енергія росту", інформує Жашківська районна рада.

Заступник голови РДА Таїсія Федоренко наголосила на основних аспектах важливості новостворюваного підприємства, зокрема, в наданні послуг теплопостачання закладам соціальної сфери району.

Завдяки діяльності підприємства планується економія до 25 – 30 %. Крім того, підприємство буде надавати аналогічні послуги населенню та ОСББ, займатись організацією та проведенням поточного і капітального ремонтів, реконструкцією і модернізацією будівель та споруд, теплових пунктів, теплових мереж, водопостачання та водовідведення, об’єктів рухомого та нерухомого майна та базуватись на території колишнього МНВК, де підприємству буде надана частина приміщень для здійснення своєї статутної діяльності.

Крім того, за результатами проведення попереднього конкурсу директором вищезазначеного підприємства став Богдан Ігнатчук.

Вгору