У центрі Черкас п’яний чоловік врізався у стовп і погрожував під час затримання

19 березня 2014, 17:57

У ніч з 18 на 19 березня представники Автомайдану, черкаські правоохоронні органи та Самооборона затримали п'яного водія, який врізався в стовп у центрі міста на перехресті  бул. Шевченко і Б. Хмельницького.

Про це пише Samooborona Cherkassy у Facebook.

У ході чергового нічного патрулювання міста черкаські Автомайданівці помітили автомобіль, який на великій швидкості роз'їжджав вулицями міста Черкаси по зустрічних смугах. У результаті машина не вписалася в поворот біля бару "У Богдана", поблизу площі Богдана Хмельницького, і врізалася в стовп. На місце події негайно прибув Автомайдан, співробітники Державної служби охорони та Самооборона, але водій машини разом з пасажирами на той момент вже встигли вийти з автомобіля.

Пасажири втекли з місця події з ключами від автомобіля, а власник машини скрутив передні номери на авто, потім почав запевняти, що за кермом машини його не було! Від проходження огляду на стан наркотичного сп'яніння у Черкаському наркологічному диспансері водій відмовився, а алкотест показав завищену дозу алкоголю в крові. Щоб уникнути відповідальності, затриманий, за словами членів Самооборони, вдавався і до спроб підкупу, і до прямих погроз, поводився неадекватно, провокував на конфлікт перехожих, працівників ДСО і ДАІ.

Ніякі спроби підкупу та погроз не подіяли. Порушника передали співробітникам Державної служби охорони. Самооборона і Автомайдан проконтролювали доставку водія в наркодиспансер, а після - до райвідділу.

Вгору