У центрі Черкас містянам розповідали про проблему торгівлі людьми (фото)

14 квітня 2017, 16:26

"Зупинимо торгівлю людьми". Під таким гаслом у Черкасах відбулася акція від ЧБО ЛЖВ "Від серця до серця". Фахівці та волонтери організації вкотре зібралися біля інсталяції "Грані", що експонується в цетрі міста на Соборній площі, аби розповісти черкасцям про тенета сучасного рабства, інформує прес-служба ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця».

Спеціалісти ЧБО ЛЖВ "Від серця до серця" привертали увагу містян до інсталяції, проводили з ними тематичні бесіди щодо торгівлі людьми та протидії цій проблемі. Своєрідним тематичним флешмобом нагадували перехожим про те, що проблема рабства і торгівлі людьми існує й досі.

Інсталяція "Грані" триватиме у Черкасах до 18 квітня. До цього часу біля неї представники ЧБО ЛЖВ "Від серця до серця" проводять для містян різні заходи. Так, 15 квітня, на цьому ж місці об 11-їй годині відбудеться захопливий квест для усіх охочих. На переможців квесту чекають призи. А 17 квітня відбудеться інтелектуальна вікторина за інформацією, що розміщена на інформаційних кубах інсталяції «Грані». Найактивніших та найобізнаніших також чекають призи.

Вгору