сьогодні

07:35

У стоматполіклініці Південно-Західного району відремонтували хірургічний кабінет

21714

Зараз жителі Південно-Західного району Черкас мають змогу отримати стоматологічну допомогу у новому світлому хірургічному кабінеті. Тут провели ремонт і встановили сучасне обладнання, інформує Діловий регіон.

Хірургічний кабінет стоматологічної поліклініки у спальному районі міста перебував ледь не в аварійному стані. Ні з міського, ні з державного бюджету кошти на його ремонт не виділяли. На допомогу прийшло Черкаське обласне відділення Міжнародного фонду допомоги хворим із наслідками травм та захворювань. На замовлення стоматологічної поліклініки було проведено ремонт приміщення. Вкладення були немалі, адже місцями тут навіть почала осипатися штукатурка.

Для головного лікаря стоматологічної поліклініки Ірини Щепачової важливо було забезпечити хірургічний прийом у спальному районі і належні умови для надання допомоги.

«Це передусім зручно людям з обмеженими фізичними можливостями. Людині у віці, бабусі з паличками чи візочнику не так просто дістатися в інший кінець міста. Та ще й зі стоматологічними проблемами, які потребують хірургічного втручання», – відзначила Ірина Щепачова.

Також завдяки допомозі фонду в кабінеті встановили дві сучасні сухоповітряні шафи та автоклав.

Нині хірургічний кабінет обслуговує близько 60 тис. дорослого населення Черкас, що мешкають у Південно-Західному районі міста та на Хімселищі.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.