У Смілі визначили кращих знавців конвенції ООН

12 жовтня 2017, 19:29

11 жовтня у виконавчому комітеті відбувся міський конкурс знавців Конвенції ООН про права дитини «Подорож по алеї правових знань», пише "Сміла".

Конкурс проводиться щорічно службою у справах дітей виконавчого комітету міської ради. Мета заходу – популяризація положень Конвенції ООН про права дитини, привернення уваги суспільства про проблеми дітей, як найбільш вразливої частини суспільства.

У заході взяли участь учні 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Діти виконували тестові та творчі завдання, розв’язували кросворди на правову тематику. Також фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, був проведений спеціальний тренінг.

Журі, до складу якого входили працівники служби у справах дітей, відділу освіти, молоді та спорту, Смілянського ЦСССДМ, відзначили високий рівень, який показали учасники конкурсу.

Переможцями конкурсу стали:

Катерина Довга, Смілянський НВК «ліцей-загальноосвітня школа I-III ступенів «Лідер» – 1місце ( вчитель Денщиков Ю.В);

Ілля Лисенко, Смілянська спеціалізована школа I-III ступенів №12 – 2 місце (вчитель Сірик С.В);

Сергій Тіхоміров, Смілянський НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів №15» – 3 місце ( вчитель Нестропа Т.Б).

Переможці та учасники отримали від міської влади грамоти та подарунки. Педагогам вручено подяку за якісну підготовку дітей.

Вгору