У Смілі відкрили меморіальну дошку загиблим АТОвцям (фото)

03 травня 2017, 16:29

У Смілянському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів відбувся мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблим в АТО: випускникам – сержанту 81-ої окремої аеромобільної бригади Андрію Горбенку, старшому солдату резерву батальйону оперативного призначення Віктору Єременку та командиру бойової машини піхоти, молодшому сержанту 72-ої окремої механізованої бригади Руслану Чубатенку, пише "Сміла.ua".

Вшанувати пам’ять загиблим героїв разом з колективом Центру прийшли рідні, друзі, односельці, бойові побратими воїнів, представники влади та духовенства, громадських організацій. Традиційно захід відкрили державним Гімном, потім учні читали вірші, присвячені пам’яті хлопців.

До слова запросили класних керівників, майстрів виробничого навчання, вихователів загиблих випускників, котрі зі сльозами на очах поділися спогадами про своїх вихованців.

Право відкрити пам’ятний знак воїнам було надане побратимам - випускникам. Настоятель храму святої мучениці Євгенії Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Богдан Степчук відслужив панахиду за загиблими і освятив пам'ятну дошку, а всі присутні вшанували пам'ять усіх загиблих на сході України хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Усіх присутніх було запрошено до актової зали для перегляду відеофільму "Знаємо, пам’ятаємо, шануємо", який створили учні навчального закладу на основі зібраних матеріалів про загиблих випускників.

Вгору