У Смілі рекомендують переглянути нормативи питного водопостачання

18 травня 2017, 19:25

Бездіяльність виконавчого комітету Смілянської   міської ради щодо не перегляду  нормативів питного  водопостачання містить ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомляє Черкаське обласне відділення Антимонопольного комітету, пише "Діловий регіон".

Як встановило Відділення, виконавчий комітет Смілянської міської ради не переглядав нормативи питного водопостачання відповідно до вимог Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання.

Така бездіяльність може призвести до стягнення підприємством, яке надає послуги централізованого водопостачання, необгрунтованої плати за питне водопостачання.

У зв’язку з цим, адміністративна колегія територіального відділення надала обов’язкові для розгляду рекомендації переглянути нормативи питного водопостачання у відповідності до вимог чинного законодавства.

Про результати розгляду рекомендацій, виконавчий комітет Смілянської міської ради має повідомити територіальне відділення у двомісячний строк.

 

 

Вгору