У Смілі оновлюють дорожні знаки

12 жовтня 2017, 17:04

У центральній частині Сміли, біля світлофору та напроти дитяча школи мистецтв, встановили нові дорожні знаки, що повідомляють про парковку, пише "Сміла".

Однією з нагальних проблем у частині регулювання руху є пересування великовагового транспорту, інтенсивний рух якого в тому числі руйнує дорожнє покриття. Це питання часто порушують мешканці, звертаються до міської влади, просять вирішити проблему із активним курсуванням вантажівок вулицями Сміли. За рішенням транспортної комісії містом було встановили знаки, які обмежують рух великовагового транспорту, зокрема по вулицях Богдана Хмельницького, Київській та інших.

Активна робота йде із відновлення дорожніх вказівників, які втратили інформаційний вигляд, стали не читабельними. Загалом цього річ план виконано на 100%, оновлено більше 180 знаків, у їх числі  встановлення табличок з новими назвами вулиць, додаткових знаків, заміна старих вказівників та інше. Робота у цьому напрямку триватиме наступного року, зазначає завідувач сектору транспорту та зв’язку управління ЖКГ Віктор Заточний.

Вгору