У Шполі заасфальтували ще три вулиці (фото)

21 квітня 2017, 20:51

У місті до Великодніх свят дорожники встигли заасфальтували ще три міські вулиці: Степана Бена (Корнійчука), Затишну та другу ділянку вулиці Некрасова. На капітальний ремонт цих трьох вулиць із міського бюджету витратили близько 1 млн 860 тис. грн., повідомляє Шполянська міська рада.

За словами заступника міського голови з житлово-комунальних питань Віталія Плетіня, ремонтні роботи семи міських вулиць обійшлися місту у понад 4 млн 800 тис. грн.

Жителі вулиці Степана Бена кажуть, відколи проїжджу частину дороги почали готувати до капітального ремонту, а саме висипати відсівом та щебенем, то до останнього не вірили, що вулицю все ж таки заасфальтують.

- Спочатку ми думали, що тут просто вирівнюють ями, - каже мешканка вулиці Валентина. - А коли почали стелити асфальт, люди пересвідчились, що це не чутки і місцева влада все ж таки дбає про містян.

За словами голови вуличного комітету Тетяни Музиченко, нарешті вулиця Затишна повністю відповідає своїй назві.

- Я завжди проводжу роботу з жителями вулиці щодо прибирання на присадибних ділянках, - зазначає Тетяна Дмитрівна. - Всі сусіди сумлінно ставляться до такої задачі, тому загалом на вулиці у нас наведений лад. А відколи встелили Затишну асфальтом, вулиця повність стала відповідати своїй назві.

Вгору