У Шполі вирішують проблему із браком місць у дитячих садках

10 листопада 2016, 13:05

holovyПонад 500 тис. грн з міського бюджету виділили у Шполі на вирішення проблеми браку місць у дитячих садках. Завдяки цьому днями у міському дошкільному навчальному закладі № 5 «Калинка» відкрили додаткову групу. Тепер до дитячого садку зможуть прийняти ще 25 дітей. 

За словами міського голови Шполи Сергія Кравченка, відкриття додаткової групи – це спільна перемога, адже близько 10 років у Шполі гострою була проблема браку місць у дитсадках.

- Ми з депутатським корпусом працюємо над тим, щоб кожен дошкільний заклад став другою домівкою для наших дітей. Плануємо і надалі в інших садочках  відкривати такі групові осередки, - зазначив очільник Шполи.

img_4026За словами завідувачки дитячого садка Людмили Колісник, на відкриття і облаштування додаткового приміщення раніше не вистачало коштів. Саме за сприяння мерії цьогоріч з міського бюджету було виділено кошти на капітальний ремонт, встановлення освітлення, придбання необхідних меблів тощо.

- Ця група для дітей віком 3-4 років. Тут для них створено комфортні умови. На замовлення Шполянська меблева фабрика виготовила меблі, у садочку встановили сучасну сантехніку, а також облаштували тематичні куточки для хлопчиків та дівчаток, - повідомила Людмила Колісник.

img_4005На ці потреби з міського бюджету було виділено понад 500 тис. грн (380 тис. грн. витратили на ремонтні роботи, ще 159 тис. грн - на оснащення меблями, м’яким та твердим інвентарем.

- Звісно, відкриття нової групи в ДНЗ № 5 не вирішить глобальних проблем садочків у місті, тому міська влада має ще декілька амбітних планів на майбутнє, - констатував Сергій Кравченко.

img_4003Нагадаємо, до цього у дошкільному закладі працювало вісім груп, у тому числі два перших класи. Дев’ятий груповий осередок тривалий час не використовувався за призначенням, оскільки там розташовувалось відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування Шполянського району. Після переведення відділення терцентру на нове місце, тут провели капітальний ремонт та відкрили додаткову групу.

Вгору