У Шполі родини загиблих АТОвців отримали подарунки до Дня матері (фото)

10 травня 2017, 17:47

Цьогоріч міський голова Шполи Сергій Кравченко та виконавчий комітет міської ради вирішили до Дня матері завітати до родин, які втратили синів та чоловіків у зоні АТО, до тих, хто виховує неповнолітних дітей, батьки яких загинули на війні, інформує прес-служба Шполянської міської ради.

Напередодні 14 травня консультант з питань координації волонтерського руху у м. Шпола, Сергій Кепша, завітав до осель та подарував продуктові набори матері кіборга Олександра Кондратюка, який віддав життя за Україну у Донецькому аеропорту - Ользі Кондратюк та дружині бійця Василя Пікуєва, що загинув у зоні АТО - Наталії Пікуєвій.

Сергій Кравченко зізнається, що для нього День матері – це особливе свято. І дуже чудово, що воно відзначається в Україні на державному рівні. Адже любов, повага і пошана передається саме від матері - це те, що зміцнює фундамент кожної сім’ї та родини.

- Мама – це людина, яка виховує дітей, мама – це просто дружина, мама – це волонтер. Мама і жінка – це великі слова-синоніми, і в день свята матері все повинно бути для них. Тож не забуваймо вітати наших матусь! - закликає очільник міста.

Вгору