У Шполі одну з вулиць назвали на честь загиблого АТОвця

13 вересня 2017, 16:31

У Шполі вулицю та провулок Агатангела Кримського перейменували на честь загиблого в зоні АТО земляка із с. Скотареве, Івана Носача. Так вирішила топонімічна комісія, інформують у Шполянській міській раді.

Рішення про перейменування підтримали й міські депутати. Як зазначив голова топонімічної комісії Сергій Заєць, соціальна напруга серед мешканців тривала не один місяць. Тамтешні жителі категорично не підтримали назву Агатангела Кримського, яку присвоїла шполянській вулиці обласна топонімічна комісія виконуючи закон про декомунізацію.

Як зазначив голова топонімічної комісії Сергій Заєць, соціальна напруга серед мешканців тривала не один місяць. Тамтешні жителі категорично не підтримали назву Агатангела Кримського, яку присвоїла шполянській вулиці обласна топонімічна комісія виконуючи закон про декомунізацію.

- Щоб ретельно вивчити дане питання і об’єктивно вирішити ситуацію Шполянською міською радою було неодноразово проведені громадські слухання та створено топонімічну комісію, - повідомив Сергій Заєць.

В кінцевому результаті на останньому засіданні топонімічна комісія прийняла компромісне рішення – перейменувати вулицю та провулок Агатангела Кримського на вулицю та провулок Івана Носача, бійця зі Шполянщини, який загинув за Україну в зоні АТО. А найближчим часом міську бібліотеку назвати ім’ям відомого українського письменника і діяча Агатангела Кримського.

 

 

Вгору