У Шполі ініціюють створення муніципальної інспекції

29 листопада 2016, 13:12

vartaУ Шполі збираються створити муніципальну інспекцію. Про це під час робочої наради повідомив голова міста Сергій Кравченко.

Як зазначив міський очільник, якщо рішення про створення  інспекції підтримають місцеві депутати, то вже наступного року  місто патрулюватиме новостворена комунальна служба.

– Я дав завдання готувати проект цього рішення та врахувати при складанні міського бюджету на 2017 рік виділення коштів на створення у Шполі муніципальної інспекції. Нині Верховна Рада ще не затвердила закон про муніципальну варту. Але ми можемо скористатися законом про місцеве самоврядування і створити муніципальну інспекцію, як комунальне підприємство. Тож найближчим часом дане питання буде винесене на розгляд регламентної і бюджетної комісій і? якщо шполянські депутати за це проголосують позитивно, то формувати інспекцію розпочнемо вже із перших чисел січня, – констатує Сергій Володимирович.

За словами заступника міського голови з житлово-комунальних питань Віталія Плетіня, така  варта справді необхідна, адже вона б стала доброю підмогою для міського відділу поліції по контролю екологічної безпеки, охорони громадського порядку, паркування автотранспорту, стихійної торгівлі тощо.

– Для працівників відповідної служби планується пошити спеціальний одяг.  Коли вартові, які представлятимуть муніципальну інспекцію, заступатимуть в рейд у формі? то й спілкування з місцевими жителями буде спокійнішим, – зазначає Плетінь. – Наразі мова йде про 3 особи. Прийняття в ряди певної структури буде проведено на конкурсній основі. Сподіваємось, що новостворене КП “Муніципальна інспекція” зможе дієво вплинути на дотримання порядку у рідному місті.

За інформацією Шполянської міської ради

Вгору