У поліції розповіли, яку незареєстровану зброю їм принесли черкащани

01 листопада 2016, 17:28

зброя

Впродовж жовтня поточного року мешканці міста та області могли здати до Національної поліції незареєстровану зброю, набої та інші небезпечні предмети, уникнувши при цьому відповідальності.

За цей час мешканці Черкащини принесли до поліції 135 одиниць зброї та 15 344 боєприпасів. Серед неї - 14 нарізних армійського зразка, 82 мисливської гладкоствольної, 3 нарізної мисливської, 3 холодної, 1 саморобна та 32 іншої зброї. Також громадяни принесли 37 спецзасобів, 4 снаряди та 6 гранат. За рахунок добровільної здачі зброї від кримінальної відповідальності звільнено 4 особи.

Незважаючи на закінчення місячника добровільно зданої зброї, робота в цьому напрямку триватиме й надалі. Відповідно до вимог статті 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, передача чизбут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням воліна строк від трьох до семи років.

Власникам вогнепальної мисливської та газової зброї, правоохоронці нагадують, що ставити її на облік чи перереєстровувати необхідно у випадку закінчення терміну дії дозволів на право зберігання зброї за місяць до закінчення дії дозволу. За довідками звертатися необхідно до служби дозвільної системи поліції за місцем проживання.

Вгору